НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ШКОЛИ

ПРОБЛЕМНЕ ПИТАННЯ,
НАД ЯКИМ ПРАЦЮЄ ШКОЛА

«Впровадження інтерактивних методів навчання на уроках та в позакласних заходах»

/Files/images/УРОК.jpgНа уроці української літератури у 5 класі/Files/images/турнір.jpgТурнір правознавців/Files/images/круглий стіл.jpgСтаршокласники під час засідання Круглого столу

Наші пріоритети

  • /Files/images/пролд.jpgукраїнська мова і література (поглиблене вивчення розпочате у 8 кл., література рідного краю);
  • іноземна мова (німецька та англійська мови );
  • математика (поглиблене вивчення у 9 класі);
  • основи інформатики (вивчається з 8 класу);
  • логіка (як предмет за вибором у 2-4 класах);
  • екологія (як курс за вибором у 10 класі);
  • естетика (як курс за вибором у 10 класі).

Згідно "Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загально-освітніх навчальних закладів України" та річного плану роботи у школі регулярно проводяться різноманітні виховні заходи.

/Files/images/Життя школи.jpgУ вирі життя школи/Files/images/для вчителя.jpgКонцерт до Дня вчителя

/Files/images/паперопластика.jpgНа гуртку паперопластики/Files/images/мальви.jpgВокальний ансамбль «Мальви»

Ансамбль «Мальви» неодноразово ставав переможцем обласного етапу конкурсу «Грайлива веселка». Його солістка Стецюк Лілія у 2011 році зайняла перше місце в районному конкурсі «Жашківські зорі» та була нагороджена путівкою до Міжнародного дитячого центру «Артек».

/Files/images/ліля.jpgСтецюк Лілія/Files/images/ліля в артеку.jpgНа сцені "Артеку"

Учні постійно залучаються до участі в різноманітних повчальних, розважальних та спортивних заходах. Проводяться зустрічі, акції, виставки, презентації, свята тощо.

/Files/images/з ветеранами.jpgЗустріч з ветеранами-односельцями/Files/images/діти і лар антон.jpgАкція – “Вчимося жити у правовій державі”/Files/images/Зимова казка.jpgВиставка малюнків на тему: «Зимова казка»/Files/images/образ мистецтво.jpgВиставка творів образотворчого мистецтва молодших школярів/Files/images/історія села.jpgСтенд-презентація історії рідного села/Files/images/9 клас, ярмарка.jpgНа шкільному ярмарку/Files/images/3 клас свято квітів.jpgТретьокласники добре підготувалися до традиційного Свята квітів та врожаю/Files/images/остан дзвінок.jpgНа святі Останнього дзвоника

/Files/images/на ділянках.jpgУчні 6 класу під час трудового десанту

Партнерство з місцевою громадою

Сьогодні учні та вчителі – активні учасники всіх заходів та подій, які організовує місцева громада села. А сільська рада та місцеве господарство надають необхідну фінансову допомагу школі. Сільський голова Вікторук Таїсія Петрівна та керівник агрофірми «Злагода» Ремінна Тетяна Миколаївна завжди намагаються підтримати будь-які нові починання, часто відвідують школу, цікавляться її життям та успіхами.

У грудні 2011 року в селі Сорокотяга відбулися заходи щодо вшанування жертв Голодомору 1933 р. Захід був організований спільними зусиллями керівництва села й адміністрації школи.

/Files/images/хода до памятника жертвам.jpgХода до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років/Files/images/Колосок памяті.jpgКолосок Пам’яті

Сьогодення нашої школи все ж не є таким безтурботним, як би того нам хотілося. Проте педагогічний колектив на чолі з директором Ларисою Іванівною Починок та завучем Білоус Валентиною Василівною докладає усіх зусиль, щоб кожен учень відчув себе потрібним власній державі, цікавим для своїх учителів, щасливим і задоволеним.

Кiлькiсть переглядiв: 167

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.